Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Opiekun/ka osób starszych w Niemczech - bez języka ! OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 25, 2022 13:57 - Dam pracę - Sosnowiec
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Jesteś osobą pełną empatii, lubisz opiekować się osobami starszymi i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze?

Nie znasz niemieckiego? Nic trudnego - my Cię nauczymy!Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego kursu j. niemieckiego przygotowującego do pierwszego wyjazdu na teren Niemiec jako Opiekun/ka Seniora !

Już po Nowym Roku rozpoczynamy kurs w SOSNOWCU!Po kursie gwarantujemy wyjazd !Więcej informacji :

Zapraszamy do kontaktu 516-058-225

Sosnowiec, ul. Modrzejowska 29

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94.”


Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.