Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Magazynier z uprawnieniami OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 12, 2018 09:35 - Dam pracę - Będzin
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dla naszego Klienta, operatora logistycznego o zasięgu ogólnoświatowym poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Zadania stawiane na powyższym stanowisku:
• Magazynowanie towarów – oznaczanie, kontrola stanów magazynowych,
• Realizacja zamówień – kompletowanie, przyjmowanie i wydawanie towarów,
• Wypełnianie niezbędnej dokumentacji magazynowej,
• Praca w oparciu o system WMS.
Od kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Uprawnień na wózki widłowe lub gotowości odbycia kursu,
• Doskonałej organizacji pracy własnej.

W zamian oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (w godzinach 6-22),
• Pracę w nowoczesnym magazynie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
• Możliwości rozwoju w ramach struktury firmy,
• Świadczenia socjalne przysługujące od momentu rozpoczęcia pracy,
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w Lux Med i inne benefity
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu