Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Operator wózka widłowego OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 10, 2018 12:59 - Dam pracę - Dąbrowa Górnicza
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Operator wózka widłowego
Dąbrowa Górnicza, Śląskie | Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

Wsparcie produkcji
Obsługa wózka widłowego
Dbałość o utrzymanie porządku w sektorze magazynu

Wymagania:

Uprawnienia na wózek widłowy UDT
Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
Chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Zaangażowanie w powierzone zadania
Sumienność oraz dokładność

Oferujemy:

Darmowy dojazd z kierunków: Olkusz, Brzezinka, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Poręba, Zawiercie, Łazy, Myszków, Jaworzno, Wysoka, Ogrodzieniec)
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
Możliwość współpracy docelowo na czas nieokreślony u Klien
Rozbudowany pakiet socjalny

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W BRANŻY AUTOMOTIVE, A CHCIAŁBYŚ JE ZDOBYĆ?
TO TWOJA SZANSA!

Kontakt: 882 907 766
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu