Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 26, 2020 06:23 - Dam pracę - Psary
3500.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kategoria:
Dam pracę / Magazynier

Forma pracy:
Pełny etat

Umowa:
Umowa o pracę

Dodatkowe:
Brak wymagań

Płaca brutto min.:
3200 zł

Płaca brutto max.:
3500 zł

Pracodawca:
GEFCO Polska Sp. z o o.

Opis oferty pracy:
Poszukujemy pracowników magazynowych do naszego magazynu typu x-dock w Psarach (powiat Będzin).

Główne zadania:
- Rozładowanie i przeładowanie towarów
- Kontrola jakościowa towarów podczas załadunku/rozładunku
- Przygotowanie dokumentacji magazynowej
- Dbałość o porządek w magazynie

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia 300 zł
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość podjęcia pracy na część etatu
- Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
- Szeroki pakiet benefitów
- Dojazd (spod M1 w Czeladzi oraz a także od strony Częstochowy)
- Posiłki
- Dodatkowo osobom bez doświadczenia - przyuczenie do jazdy wózkiem widłowym
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu