Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Pracovník technické podpory

July 26, 2018 10:13 - Dam pracę - Katowice
4800.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Zajímají Vás nejnovější technologie? Baví Vás hledat řešení a umíte si poradit v každé situaci? Máte jedinečnou možnost stát se součástí projektu pro jednoho z největších výrobců elektroniky, který je lídrem inovací na světovém trhu a poznat metropolitní prostředí Katovic!

Co budete dělat
• vyřizovat příchozí hovory klientů
• řešit požadavky klientů a poskytovat informace
• pomáhat s řešením technických potíží a nastavením výrobků
• vyřizovat e-maily, chat a sociálních sítě
• administrativní činnosti, zadávaní dat do systému klienta
• práce na směny PO-PÁ (mezi 9 a 18h)

Váš ideální profil
• analytické a technické myšlení
• plynulý mluvený projev a gramaticky správný písemný projev v češtině nebo slovenštině
• radost z komunikace s lidmi
• umět najít řešení
• znalost anglického jazyka na úrovni porozumění textu a mluvenému slovu
• základní znalost práce na PC
• pozitivní přístup k životu

Co nabízíme
• přátelský tým a neformální atmosféru
• práci na prestižním projektu
• moderní pracoviště v Katovicích s nejmodernějšími technologiemi
• kvalitní systém školení a vzdělávání
• soukromou zdravotní péči
• možnosti kariérního růstu
• pomoc při relokaci do Katovic (včetně ubytování po dobu trvání tréninku, úhrada stěhování do Polska, úhrada zálohy požadované za pronájem bytu v Katovicích)
• možnost propůjčení zařízení domů
• možnost získat zkušenosti v rámci studentské stáže, či programu Erasmus
• poznat metropolitní prostředí Katovic a získat mezinárodní kontakty

Zároveň prosíme o dodání následujícího prohlášení do aplikace na danou pozici:
Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti TPG Katowice sp. z o.o.. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“. Tyto údaje poskytuji výhradně k rekrutačním účelům, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání. Potvrzuji správnost všech údajů zapsaných v aplikačním dokumentu.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu