Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Stała i ciekawa praca OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 13, 2020 17:03 - Dam pracę - Kraków
Szczegóły ogłoszenia
Jeśli jesteś dynamiczną i ambitną osobą mamy dla Ciebie ciekawą pracę
Jeśli dodatkowo interesujesz się nieruchomościami to może być Twój strzał w 10!

Twoje obowiązki to:
• sprawy organizacyjne związane z prowadzonymi projektami
• kontakt z partnerami i podwykonawcami
• prace asystenckie

Natomiast od Ciebie oczekujemy:
• motywacji do pracy i determinacji do realizacji celów,
• samodzielności, dyspozycyjności i zaangażowania,
• dobrych umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy:
• Stabilność zatrudnienia
• Nastawienie na długoterminową współpracę
• Współtworzenie nowego brandu uzupełniającego dotychczasowe działania Spółki z naszej Grupy
• Możliwość rozwoju Twoich silnych stron
• Możliwość nauki od doświadczonych współpracowników i partnerów, posiadających ogromne doświadczenie w budowaniu biznesu

Jeśli tylko czujesz, że pociąga Cię taka praca - wyślij swoje CV oraz odpowiedź na pytanie
"Czemu akurat Ciebie powinniśmy wybrać?" na adres: z25spzoo@gmail.com
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu