Opieku Osób Starszych

September 13, 2019 11:36 - Dam pracę - Warszawa
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Obecnie, w ramach PersonelMED Centrum Rekrutacji Personelu Medycznego
poszukujemy

OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH

dla Placówki Opiekuńczo Leczniczej w Warszawie

Masz doświadczenie w Opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi ?

Oferujemy Ci zatrudnienie w jednej z najlepszej Placówce Opiekuńczo Leczniczej w Warszawie

• atrakcyjne warunki finansowe
• bardzo cenne doświadczenie w zespole terapeutycznym
• ściśle określony zakres obowiązków
• kurs Opiekuna Osób Starszych ukończony certyfikatem
• elastyczny grafik ( również dostosowany do zajęć studentów)
• wsparcie koordynatora
• stały rozwój i zwiększanie swoich kompetencji

Zapraszamy! Dołącz do zespołu Opiekunów już teraz!
cv proszę kierować na z.skrzypkowska@impel.pl tel 510014243
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu