Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Pracownik biurowy (pół etatu) OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 19, 2021 14:29 - Dam pracę - Czeladź
1000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik biurowy (pół etatu)
Miejsce pracy: Czeladź
Start: od zaraz

Zakres obowiązków:
- dbanie o porządek w dokumentacji firmy;
- kserowanie/skanowanie dokumentów;
- chowanie dokumentów do odpowiednich segregatorów/pudeł;
- wprowadzanie danych do systemu.

Oferujemy:
- pracę na pół etatu;
- wynagrodzenie w wysokości 1000 zł netto;
- możliwość wybrania godzin pracy (między 8-16, np. 10 – 14, 9 – 13, itp.).
- nawiązanie stałej współpracy.

Wymagania:
- umiejętność obsługi kserokopiarki;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- sumienność, rzetelność, uczciwość.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu