CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Będzina i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:45 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy fachowe usługi rolnicze tudzież zarządzamy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszelkie czynione profesje oraz usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie oparte na uprawianiu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, przewoźników czy też wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to robienie usług w obrębie przewozu osób ewentualnie rzeczy wehikułami, które są zaobserwowane na terenie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi względnie rzeczy na otoczenie innego kraju względnie sprowadzanie spoza krawędzi do Lokalny.
100577
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4425
Użytkowników
1019
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.